Name
Aubrey Black
Age
51
Date of Birth
28 May, 1974
Zodiac
Gemini
Birthday
28 May
Countdown to Birthday
Calculating…
Years Active
Calculating…
Birthday Notification

Item Details
- File name: Aubrey Black GIF
- File type: GIF
- GIF type: Nude
- Dimensions: 360 x 640 pixels
- File size: 643 KB
- File source: Video
- Duration: 2 sec
- Created on: 5 May, 2026
Biography
Aubrey Black has been an adult film creator since 2017 and she actively been producing content on platforms like PHub and OnlyFans. She was born in New Zealand in the year 1974 and she took up this career when she was 43 years old.
Wiki / Bio
| Names | Aubrey Black |
| Nationality | New Zealand |
| Place of Birth | Gisborne, East Coast, New Zealand |
| Gender | Female |
| Ethnicity | White |
| Date of Birth | May 28th, 1974 |
| Zodiac | Gemini |
| Relationship | Single |
Her Beautiful Appearance
| Height Inches | 5 ft 7 in |
| Height in Meters | 1.7 m |
| Weight in kilograms | 62 kg |
| Weight in pounds | 136 lbs |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Tattoo | Yes |
| Piercing | Yes |
Social Media
| Social Media | Username |
| Aubreyblack | |
| X | @Realaubreyblack |
| OnlyFans | @Aubreyblack |
| TikTok | n/a |
| Fansly | n/a |