Name
Lola Fae
Age
30
Date of Birth
13 May, 1996
Zodiac
Taurus
Birthday
13 May
Countdown to Birthday
Calculating…
Years Active
Calculating…
Birthday Notification
GIF file details
- File name: Lola Fae GIF
- File type: GIF
- GIF type: Nude
- Dimensions: 640 x 360 pixels
- File size: 647 KB
- File source: Video
- Duration: 2.3 sec
- Created on: 2 May, 2026
Biography
Lola Fae is a top American adult film creator born in Fort Lauderdale, Florida. She started making content in the industry in 2017 and she has worked with content creators like Bryan Gozzling, Bill Bailey, Nathan Bronson, Johnny Love, Donny Sins and many other creators.
Wiki / Bio
| Names | Lola Fae, Kittenkondo, Lola Faye, Funklolafae, Lolafae, Lolafaex, lolafaexxx |
| Nationality | American |
| Place of Birth | United States |
| Gender | Female |
| Ethnicity | White |
| Date of Birth | May 13th, 1996 |
| Zodiac | Taurus |
| Relationship | Open |
Her Beautiful Appearance
| Height Inches | 4 ft 11 in |
| Height in Meters | 1.49 m |
| Weight in kilograms | 39 kg |
| Weight in pounds | 85 lbs |
| Hair color | Red |
| Eye color | Brown |
| Tattoo | Yes |
| Piercing | Yes |
Social Media
| Social Media | Username |
| Dominalolafae | |
| X | @LolaFaeXXX |
| OnlyFans | @Lolafae |
| TikTok | Lolafaex |
| Fansly | n/a |
Frequently Questions Asked about Lola Fae
What are the height and weight of Lola Fae?
For someone who is an adult, her exact height is 4 ft 11 in (150 cm) and weight is also 85 lbs (39 kg).
Is Lola Fae still alive?
Yes, as far as we know, she is still alive
Where was Lola Fae born?
Her place of birth is Fort Lauderdale, Florida, United States of America
Is Lola Fae Dating or Married?
Her relationship status is “Open”.
What is Lola Fae’s real name?
We assume her real name is Lola Fae.