Name
Payton Preslee
Age
32
Date of Birth
24 February, 1994
Zodiac
Pisces
Birthday
24 February
Countdown to Birthday
Calculating…
Years Active
Calculating…
Birthday Notification

GIF file details
- File name: Payton Preslee GIF
- File type: GIF
- GIF type: Nude
- Dimensions: 500 x 500 pixels
- File size: 871 KB
- File source: Photo
- Duration: 3.6 sec
- Created on: 2 May, 2026
Biography
Payton Preslee who also goes by names like Ivy Rose and Natasha Nails is an American adult film model and content creator on PHub and OnlyFans. She started her career in 2019 and she has been able to work with top studios like Brazzers, Adult Time, Tonights Girlfriend, FreeUse Milf, ALT Erotic, Mylf, Touch My Wife and many others. Payton can now boast of appearing in over 390 videos.
Wiki / Bio
| Name | Payton Preslee |
| Other Names | Ivy Rose, Natasha Nails |
| Nationality | American |
| Place of Birth | United States |
| Gender | Female |
| Ethnicity | White |
| Date of Birth | 24th February, 1994 |
| Zodiac | Scorpio |
| Relationship | Single |
Her Beautiful Appearance
| Height Inches | 5 ft 3 in |
| Height in Meters | 1.6 m |
| Weight in kilograms | 59 kg |
| Weight in pounds | 130 lbs |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Tattoo | Yes |
| Piercing | Yes |
Social Media
| Social Media | Username |
| Paytonpreslee.tv | |
| X | @realpayton2 |
| OnlyFans | @Paytonpreslee |
| TikTok | n/a |
| Fansly | n/a |
Frequently Questions Asked about Payton Preslee
What is the net worth of Payton Preslee?
She is worth an amount of $1.5M.
Where was Payton Preslee born?
Where she was born is Chicago, Illinois, United States of America
Is Payton Preslee Dating or Married?
Her relationship Status is unknown to us at the moment; we will keep checking.
